Выкуп комп'ютерів

Ми допоможемо Вам позбутися від старої техніки

Викуп старих ігрових комп'ютерів

Якщо у вас є старий ігровий комп'ютер
і він Вам не потрібен, ми можемо викупити його у вас.

Для оцінки вартості:

  • 1) Скачайте програму Astra32
  • 2) Запустіть програму і зробіть скріншот або фото головною вкладки - Загальна Інформація
  • 3) Надішліть скрін\фото загальної інформації та фото блоку нам в Viber (093)  486 75 05 , або на пошту mrsabot@r0bot.com.ua
  • 4) Ми оцінимо вартість заліза і повідомимо Вам, якщо вона Вас влаштує, ми узгодимо покупку вашого старого комп'ютера

Часті питання FAQ:

Не нижче i5\i7 і AMD Ryzen і вище.

Видеокарты от Nvidia 9XX и Radeon 5XX и выше.

Після узгодження вартості ми домовляємося про час нашого візиту для самовивозу по Києву, або наложеного платежу по Україні.

Викуп б/в комп'ютерів в Києві


В останні роки розвиток комп'ютерних технологій відбувається прискореними темпами, тому ще недавно придбані гаджети швидко застарівають - на зміну їм приходять нові, модернізовані моделі, в які розробники відомих брендів реалізовують технічні інновації.

Така тенденція має відношення і до ноутбуків, які є супутниками завсідників соцмереж і геймерів, і до стаціонарних комп'ютерів, що використовуються співробітниками офісів, в тому числі працівниками ай-ті галузі.Що робити, якщо ПК застарів або зламався?

Якщо ваша комп'ютерна техніка стала завантажуватися і виконувати команди повільніше, ніж вам цього хотілося б, компанія «Робот» рада вам запропонувати оптимальне рішення даної проблеми. Один з наших профілів — скупка бывшихвживаних комп'ютерів в Києві і області.

Продати старий комп'ютер (наприклад, на запчастини) можна фахівцям, які використовують якісні комплектуючі для складання інших ПК. Також подібні запчастини використовуються під час ремонту інших пристроїв. Зробити це вигідно можна в нашій компанії.

Ми ж пропонуємо вам ідеальне рішення - звернувшись до нас, ви зможете не просто продати свій прослужив тільки кілька місяців або ж чимало років ПК, але зумієте зробити це на найвигідніших умовах.Чому співпраця з нами вигідно?

Наша компанія, що працює на вторинному ринку електроніки і спеціалізується на скупці комп'ютерної б/в техніки в Києві, зарекомендувала себе низку переваг:

• ми виробляємо викуп техніки не тільки в тому випадку, якщо у комп'ютера робочий стан, і він має мінімальний термін експлуатації - нам ви зможете продати і технічно несправні, зламані гаждети, які пропрацювали багато років;
• комп'ютер, який ви маєте намір реалізувати, можна комплектувати як вам завгодно - ми викупимо у вас його хоч в повній комплектації, а можемо купити тільки один системний блок;
• в наш сервіс входить оперативна оцінка вартості гаджетів, розрахунок якої наші клієнти можуть замовити, скачавши і запустивши спеціальну програму на нашому сайті - виконавши відповідну опцію, ви дізнаєтеся суму, яку зможете отримати, продавши нам своє «залізо»;
• на відміну від інших скупників, які купують відповідні гаджети за копійки, які зазвичай пояснюють таку мінімальну ціну перебільшеним зносом деталей і неіснуючими несправностями, ми пропонуємо за застарілу техніку абсолютно реальну вартість.

Висновок очевидний - краще, ніж віддавати став непотрібним ПК спритним скупникам або викидати його на смітник, продати свій старий комп'ютер надійній фірмі «Робот».Алгоритм процедури продажу і фактори, які визначають ціну комп'ютера

Щоб продати вживаний комп'ютер в Києві, вам потрібно звернутися за нашими контактами.

У відповідь на ваш запит буде проведена комплексна діагностика ПК кваліфікованим майстром. Результати даної експертизи визначать точну вартість «заліза».

Процес викупу від моменту звернення клієнта до оплати техніки відрізняється оперативністю. Він займає максимум 15 хвилин.

При оцінці комп'ютерів наші співробітники беруть до уваги кілька критеріїв:
• наявність або відсутність зовнішніх механічних пошкоджень;
• стан внутрішнього технічного обладнання;
• бренд, який виготовив ПК;
• дату випуску і марку моделі пристрою.

Не варто тримати без непотрібності будинку стару, що відслужила своє, комп'ютерну техніку, дозволяючи їй припадати пилом - краще продати її нам за адекватні гроші!

Подробнее