ОБСЛУГОВУВАННЯ 1С ПІДПРИЄМСТВА

З нами легко працювати.

0
років досвіду
0
1С баз на обслуговуванні
0 %
конфіденційно

НАШІ ТАРИФИ

Зв'яжіться з нами для отримання індивідуального комерційного припущення.

Погодинний

890грн.

за 1 годину роботи

 • Підтримка
 • Оновлення 1С
 • Програмування 1С
 • Резервне копіювання
 • Персональний 1С програміст

Супровід

3900грн.

за 6 годин роботи

 • Підтримка
 • Оновлення 1С
 • Програмування 1С
 • Резервне копіювання
 • Персональний 1С програміст

Торгове обладнання

1490грн.

підключення

 • Консультація по підбору
 • Виїзд і підключення
 • Програмування 1С
 • Резервне копіювання
 • Персональний 1С програміст

СИСТЕМНИЙ ПІДХІД

За 10 років роботи ми виробили максимально ефективний
алгоритм підтримки наших клієнтів

Досвідчені програмісти 1С БікЮ Команда складається з програмістів з глибоким знанням бухгалтерії та бізнес процесів різних підприємств (торгівля, виробництво, ресторанний бізнес і т.д.).
Постійна підтримка 24/7 Постійна віддалена підтримка, при необхідності виїзд програміста 1С. Технічні роботи (поновлення, настройка) проходять в неробочий час.
Особистий програміст 1С За клієнтом закріплюється постійний програміст 1С, це дозволяє досягти ефективної командної роботи.
100% надійність Ми працюємо на підставі укладеного договору, строго дотримуємося терміни і конфіденційність даних. Щоденне створення резервних копій баз даних, моніторинг серверів 1С.

ОБСЛУГОВУВАННЯ 1С ПІДПРИЄМСТВО

Пропонуємо послуги для малого, середнього і великого бізнесу.

Підтримка програміста 1С

 • Обслуговування 1С 8 - вимагає високого рівня підготовки програміста 1С, знання і розуміння конфігурації програми 1С, механізмів обліку та оподаткування підприємств. Обслуговування 1С 7 - платформа 1С 7 продовжує активно використовуватися на багатьох підприємствах внаслідок своєї порівняльної простоти в порівнянні з 1С 8, хоча компанія ABBYY зняла з продажу сімку.
 • Ми гарантує нашим клієнтам, що робота буде виконана на відмінно, компанія ROBOT - це 100% результат високої якості. Ми працюємо на підставі укладеного договору, строго дотримуємося терміни і конфіденційність даних.

У вас налаштоване резервне копіювання даних?

НАШІ КЛІЄНТИ

Компанії великого, малого та середнього бізнесу в сферах
виробництва, роздрібних продажів і послуг.

ОБСЛУГОВУВАННЯ СЕРВЕРІВ

У КИЄВІ

Обслуговування сервера - це підтримка сервера, його апаратної частини в справному стані і забезпечення безперебійної роботи з підвищенням відмовостійкості системи. Наша фірма пропонує грамотні і кваліфіковані послуги по цих робіт. Процеси право встановлювати або повного обслуговування техніки проводяться як віддалено, так і безпосередньо в серверній замовника. ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

 • Говоримо з клієнтами на одній мові.
 • У разі збою ми зможемо швидко прибути на місце.
 • Спілкування через пошту, телефон і месенджери (Viber, Skype, WhatsApp).
 • Ви платите тільки за потрібний Вам перелік опцій обслуговування.
 • Якщо Ви залишилися незадоволені - можете не платити .
Підтримка 1С – це необхідна послуга для тих компаній, які використовують у своїй роботі дану програму, яка здійснює автоматизацію облікових та управлінських процесів на підприємствах. Ця унікальна розробка використовується майже в кожній організації, тому важлива її правильна установка, налаштування та супровід 1С. Така послуга пропонується компанією ROBOT на вигідних умовах.

Чому важлива підтримка користувачів 1С?


Підтримка 1С – це необхідність. Ця програма, як і будь-яка інша, потребує регулярного контролю, оновлення та ліквідації помилок, які можуть періодично з’являтися. Продукт 1С особливо потребує підтримки. Причина – пряма залежність від законодавства. На роботу програми прямо пропорційно впливають будь-які законодавчі зміни, тому важливий контроль, обслуговування та внесення корективів по мірі необхідності.

А також на роботу програми впливає людський фактор. Супровід 1С кваліфікованими майстрами допомагає зробити все це швидко та якісно. Якщо діагностику не робити своєчасно, то існує висока ймовірність того, що буде відбуватися накопичення помилок. Це в подальшому стане причиною збоїв. Висновок один – без контролю з боку професійних програмістів не обійтись.

Що будуть робити професіонали?


Якісна підтримка 1С від спеціалістів компанії ROBOT – це надання цілого комплексу різноманітних послуг в вашій організації. Серед них:
 • контроль за функціонуванням програми;

 • усунення дрібних помилок та збоїв, виникнення яких не уникнути;

 • ліквідація більш серйозних проблем на постійній основі;

 • оновлення на регулярній основі з урахування змін розробників;

 • актуалізація та оновлення програми з урахуванням законодавчих змін (це одна з найважливіших причин того, що супровід 1С дійсно важливий);

 • внесення доопрацювань у програму, якщо в структурі підприємства щось відбулося;

 • навчання співробітників грамотно користуватися програмою.

Чому варто довіритися професіоналам?


Деякі організації вважають, що кращим рішенням буде взяти на роботу кваліфікованого програміста для вирішення всіх питань. На практиці це обходиться на порядок дорожче. Причина – необхідність в оплаті зарплатні, відпустки, лікарняних, премій. Тому довірити цю роботу кваліфікованим майстрам, котрі будуть приходити по мірі необхідності, – більш вигідне рішення, в тому числі і з економічного боку питання.

Важливо зрозуміти, що тільки постійний супровід програми 1С допоможе уникнути серйозних проблем, в які з часом переростають дрібні помилки. Тільки кваліфікований професіонал із колосальним досвідом у цієї сфері може вирішити глобальні збої.

В компанії, яка надає послуги із супроводу, працює цілий штат. Це є гарантом того, що будь-яка проблема буде всебічно розглянута, та дійсно буде знайдене найоптимальніше рішення. Якщо певний майстер не може приїхати на виклик, то його замінить інший. Тому обслуговування завжди буде виконано вчасно.


Постійний супровід також вигідний в тому, що спеціаліст, який його проводить, знає всі тонкощі. Це його основна робота, тому він постійно розвивається та удосконалює свої знання. Він моніторить зміни та в деталях вивчає їх. Тому може дійсно швидко та якісно реагувати на виникнення помилок в роботі компанії 1С, ліквідувати їх, а також провести доопрацювання додатку.

Фахівцям вашої організації більше не потрібно буду ламати голову над тим, як же провести ту чи іншу операцію, що робити зі специфічними проблемами та як максимально використовувати можливості програми. В усьому цьому вам допоможуть кваліфіковані спеціалісти компанії ROBOT. При необхідності вони також проведуть навчання ваших працівників, щоб вони могли ефективно використовувати можливості програми.

Співробітництво з компанією ROBOT в Україні – це можливість отримати таку послугу, як супровід та обслуговування на вигідних умовах. Ціна не є найдешевшою в галузі, але вона достатньо прийнятна, а також регулярно проводяться акції. Якщо у вас є питання відносно цієї послуги або будь-які інші, ви завжди можете задати їх консультантам компанії ROBOT. Замовляйте вигідний супровід 1С від кращих майстрів для якісної роботи вашої організації.

Детальніше
Обслуговування комп’ютерів – комплекс послуг, завдяки яким можна забезпечити ефективну і стабільну роботу всіх елементів ІТ-інфраструктури. Наша компанія бере на себе відповідальність за відновлення і налагодження працездатності вашої комп’ютерної системи, в тому числі локальної обчислювальної техніки. З нами ви можете бути впевнені в тому, що ваша техніка знову буде справна, ви зможете повернутися до її регулярного використання. Довіряйте професіоналам і своєчасно замовляйте профілактичні роботи – це гарантія безперебійного функціонування комп’ютерів. Додатково ми встановлюємо і налагоджуємо програмне забезпечення.

Часто задаваемые вопросы FAQ:

Стоимость 1 часа – 890 грн. Выезд минимум 2 часа.

Объём работ оценивается удаленно с ваших слов, при необходимости нужно дать программисту доступ по TeamViewer. Программист озвучит Вам сроки и стоимость доработок и обновлений, после вы примите решение о целесообразности данных работ.

В зависимости от объёма работ и загруженности программиста.