VIP* ОБСЛУГОВУВАННЯ КОМП'ЮТЕРІВ

* - персональний системний адміністратор

ІТ підтримка офісу «all inclusive» - 199 грн. комп'ютер / 740 грн. сервер

1 місяць тест-драйв (якщо не подобається - ви не платите)

Працюємо БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТ - оплата за фактом виконаних робіт

0
років досвіду
0
пк на обслуговуванні
0 %
конфіденційно

КАЛЬКУЛЯТОР ВАРТОСТІ

Скориставшись калькулятором, ви зможете розрахувати орієнтовну вартість
технічної підтримки інфраструктури компанії.

Перелік наших послуг:
Включено в послуги:
 • Підтримка сканерів і принтерів
 • Антивірусне обслуговування
 • Резервне копіювання даних
 • Онлайн моніторинг серверів
 • Підтримка Lan, WiFi, інтернет
 • Апаратний супровід
 • Супровід корпоративної пошти
Вартість обслуговування в місяць: 0 грн* *Тариф обслуговування розраховується індивідуально, тому ви не платите за послуги, які для вас не актуальні.

СИСТЕМНИЙ ПІДХІД

За 10 років роботи ми виробили максимально ефективний
алгоритм підтримки наших клієнтів

Швидка допомога 95% заявок закривається протягом 15 хвилин через віддалений доступ.
Моніторинг обладнання Моментальне SMS оповіщення інженерів про екстрену ситуацію.
Підтримка 24х7х365 Підтримка 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.
Політика безпеки Резервне копіювання, шифрування і антивірусний захист обов’язкові.
Робота без простою Підвищення відмовостійкості системи, проведення профілактичних робіт в неробочий час.
Дружна і злагоджена команда 6 штатних системних адміністраторів і 5 вузькопрофільних інженерів на підряді.

НАШІ КЛИЄНТИ

Компанії великого, малого та середнього бізнесу в сферах
виробництва, роздрібних продажів і послуг.

У вас налаштоване резервне копіювання даних?

ОБСЛУГОВУВАННЯ КОМПЬЮТЕРІВ

Пропонуємо послуги для малого, середнього і великого бізнесу.

Техпідтримка комп'ютерів

 • Обслуговування комп'ютерів та комп'ютерної техніки - на професійній основі надає компанія ROBOT. Ми розуміємо що ефективність роботи сучасного підприємства безпосередньо залежить від стабільності його інформаційної мережі, а збої в ІТ системі можуть призводити до відчутних збитків, а часом взагалі неприпустимі.

  В рамках замовлення послуги абонентське обслуговування комп'ютерів в Києві у Вас є можливість широкого вибору серед запропонованого спектру компонентів. Гнучкість у вирішенні індивідуальних завдань дозволяє нам досягти суттєвої економії коштів наших замовників.

ОБСЛУГОВУВАННЯ КОМП'ЮТЕРІВ

У КИЄВІ

Техпідтримка надається по заздалегідь обумовленому переліку опцій, враховуючи визнані світові стандарти і вимоги. Таким чином, підписавши з нами договір на абонентське обслуговування комп'ютерів для вашої організації в Києві, Ви отримаєте той перелік сервісів, які необхідні саме Вам. Компанія ROBOT пишається не тільки якістю виконання взятих на себе зобов'язань, а й задоволеністю наших клієнтів.

 • Говоримо з клієнтами на одній мові.
 • У разі збою ми зможемо швидко прибути на місце.
 • Спілкування через пошту, телефон і месенджери (Viber, Skype, WhatsApp).
 • Ви платите тільки за потрібний Вам перелік опцій обслуговування.
 • Якщо Ви залишилися незадоволені - можете не платити.

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ НА ВИБІР

Обслуговування комп'ютерів і серверів

Обслуговування комп'ютерів;

 • Інсталяція і налаштування: Windows, Linux, Mac OS;
 • Інсталяція, оновлення офісних програм;
 • Консультація і підтримка користувачів;
 • Шифрування даних на ПК.

Техпідтримка і моніторинг серверів:

 • Пуск-наладка серверів: Windows, Linux, FreeBSD;
 • Адміністрування служб RDP, DNS, DHCP, AD і ін .;
 • Віртуалізація серверів: VMware, Virtualbox;
 • Онлайн моніторинг, аналіз логів.

Забезпечення ІТ безпеки:

 • Резервне копіювання даних;
 • Антивірусний захист (Nod 32, DrWeb і т.д.);
 • Комплексна політика безпеки.
 • Шифрування і передача інформації;

Обслуговування мереж:

 • Адміністрування мережевого обладнання;
 • Підтримка захищених VPN і Wi-Fi мереж;
 • Програмування та підтримка АТС;
 • Підтримка корпоративних поштових систем.

Обслуговування комп’ютерів

– це необхідна послуга для будь-якої організації, де є обладнання. Коли техніка працює без збоїв – це показник того, що системний адміністратор належно виконує свою роботу. Якщо в штаті відсутні тимчасові або постійні робітники ІТ-сфери – це шанс обрати професіоналів, які будуть гарантувати відсутність проблем. Тому є можливість звернутися до компанії ROBOT. Абонентське обслуговування комп’ютерної техніки – основна спеціалізація, з якою ми справляємося на високому рівні. Це зважене, обдумане рішення для організацій, якій важлива якісна робота бізнесу в цілому..

Чому варто звертатися в компанію ROBOT?


Обслуговування комп’ютерів в офісі від компанії ROBOT має декілька справді вигідних пропозицій в порівнянні зі зверненням в інші організації. До них можна віднести:

1. Ціни. Вони не самі дешеві в галузі, але достатньо доступні для кожного. При цьому клієнти можуть розраховувати на знижки та вигідні пропозиції.

2. Досвід. Всі наші спеціалісти – майстри своєї справи, які постійно удосконалюють професійні знання та навички. Молоді працівники часто пропонують більш низькі ціни на послуги, але не можуть гарантувати дійсно високу якість.

3. Розташування. Важливо брати в розрахунок, як спеціаліст обраної компанії швидко зможе дістатися до вашої організації та вирішити проблему. Ми завжди працюємо оперативно та якісно.

4. Гарантія. На всі наші роботи майстри дають гарантію. Це додаткове підтвердження професіоналізму та гарне завершення діалогу між виконавцем і клієнтом.


5. Якість. Ми працюємо дійсно на високому рівні. Завжди знаємо, що потрібно для швидкого розв’язання вашої проблеми.

6. Консультування. Наші майстри завжди можуть провести для вас детальну консультацію в телефонному режимі й відповісти на запитання.

7. Діагностика. Для постійних клієнтів ця послуга буде безкоштовною. Це гарна можливість перевірити роботу свого устаткування та зрозуміти, потрібно щось міняти чи ні.

Як висновок, обслуговування комп’ютерів спеціалістами компанії ROBOT – це вищий рівень послуг, це – якість, надійність та безпека. Робота з нами – це гарантія, зрозуміла цінова політика та оперативне реагування.

Додатково обслуговування комп’ютерів може базуватися на проведенні невеликого ремонту та/або заміни окремих деталей. Наші фахівці все це можуть зробити. Тому вам не потрібно брати на роботу майстра. Достатньо послуг наших спеціалістів, які для вашої компанії будуть зовнішніми працівниками. Тобто не буде потреби платити їм зарплату, оплачувати відпустку та лікарняні, преміювати. Економія видна з першого погляду.

Якісне комп'ютерне обслуговування від компанії ROBOT – це найкращий вибір співробітництва для будь-якої організації. Це гарантія роботи з найкращими фахівцями, які є професіоналами свого діла. Це саме той випадок, коли довіритися іншим краще, ніж утримувати цілий штат персоналу. Абонентське адміністрування приємно дивує і ціною. Вона більш ніж доступна. А головне – вартість нижча, ніж зарплатні витрати на штат програмістів власної фірми. Робота з компанією ROBOT в Україні – можливість обрати найкращі послуги на вигідних умовах.

Детальніше

Обслуговування комп’ютерів професіоналами нашої компанії проводиться з наданням гарантій якісного сервісу. Ми готові швидко виконати будь-які послуги з негарантійного ремонту, профілактичні заходи, налаштувати програми, перевстановити Windows, зробити діагностику і багато іншого. На наші послуги діють адекватні розцінки. Ми гарантуємо, що швидко відреагуємо на ваше замовлення, приїдемо за вказаною адресою для проведення потрібних робіт або заберемо техніку для ремонту в умовах офісу. Гарантія якості, низькі ціни, відповідальний підхід до роботи – наші головні плюси.

Часті питання FAQ:

Вартість ІТ підтримки 1ПК – 199 грн, сервера 749 грн в місяць. В обслуговування входить резервне копіювання даних, антивірусний захист і необмежена підтримка користувачів.

95% всіх проблем вирішуються з використанням віддаленого доступу за 5-15 хвилин.

Якщо проблему не можна вирішити віддалено, адміністратор виїжджає до Вас для вирішення проблеми на місці. В середньому виїзд здійснюється за 1-2 години.

Необмежена підтримка користувачів, необмежену кількість виїздів в офіс поки проблема не буде вирішена. Ми працюємо на результат.