VIP* ОБСЛУГОВУВАННЯ КОМП'ЮТЕРІВ i СЕРВЕРІВ

* - персональний системний адміністратор

ІТ підтримка офісу «all inclusive» - 299 грн. комп'ютер / 1499 грн. сервер

1 місяць тест-драйв (якщо не подобається - ви не платите)

Працюємо БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТ - оплата за фактом виконаних робіт

0
років досвіду
0
пк на обслуговуванні
0 %
конфідеційно

КАЛЬКУЛЯТОР ВАРТОСТІ

Скориставшись калькулятором, ви зможете розрахувати орієнтовну вартість
технічної підтримки інфраструктури компанії.

Перелік наших послуг:
Включено в послуги:
 • Підтримка сканерів і принтерів
 • Ативірусне обслуговування
 • Резервне копіювання даних
 • Онлайн моніторинг серверів
 • Підтримка Lan, WiFi, інтернет
 • Апаратне супровід
 • Супровід корпоративної пошти
Вартість обслуговування в місяць: 0 грн* *Тариф обслуговування розраховується індивідуально, тому ви не платите за послуги, які для вас не актуальні.

СИСТЕМНИЙ ПІДХІД

За 10 років праці ми виробили максимально ефективний
алгоритм підтримки наших клієнтів

Швидка допомога 95% заявок закривається протягом 15 хвилин через віддалений доступ.
Моніторинг обладнання Моментальне SMS оповіщення інженерів про екстрену ситуацію.
Підтримка 24х7х365 Підтримка 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.
Політика безпеки Резервне копіювання, шифрування і антивірусний захист обов’язкові.
Робота без простою Підвищення відмовостійкості системи, проведення профілактичних робіт в неробочий час.
Дружна і злагоджена команда 6 штатних системних адміністраторів і 5 вузькопрофільних інженерів на підряді.

НАШІ КЛІЄНТИ

Компанії великого, малого та середнього бізнесу в сферах
виробництва, роздрібних продажів і послуг.

У вас налаштоване резервне копіювання даних?

НАШІ ПОСЛУГИ

Пропонуємо послуги для малого, середнього і великого бізнесу.

Обслуговування комп'ютерів та
оргтехніки

 • Інсталяція систем: Windows, Linux, Mac OC;
 • Інсталяція й підтримка офісних програм;
 • Консультація і підтримка користувачів;
 • Антивірусний захист (Nod 32, DrWeb і т.д.);
 • Підтримка мережевого обладнання (VPN і WiFi мережі).
 • Шифрування даних.

Oбслуговування серверів

 • Пуск-наладка серверів: Windows, Linux, FreeBSD;
 • Адміністрування служб RDP, DNS, DHCP, AD і ін .;
 • Віртуалізація серверів: VMware, Virtualbox;
 • Підтримка корпоративних поштових систем;
 • Резервне копіювання даних;
 • Комплексна політика безпеки.

СИСТЕМНИЙ ПІДХІД

ПРИ РОБОТІ З НАМИ

ІТ аутсорсинг ROBOT - це співпраця спрямована на передачу функцій обслуговування ІТ-структури Вашого підприємства на рівні, досягнення якого власними силами неможливо або ж пов'язане з невиправдано високими фінансовими витратами. ІТ-аутсорсинг розглядається сучасними керівниками компаній як ефективний інструмент для розвитку малого і середнього бізнесу.

Послуги ІТ аутсорсингу в компанії ROBOT включають великий вибір ІТ-послуг, що надаються на професійному рівні завдяки вузькій спеціалізації наших інженерів (обслуговуванням комп'ютерів і серверів займається системний адміністратор, програмуванням і оновленням 1С Підприємства - дипломований програміст 1С і тд). Ми гарантуємо повне збереження і конфіденційність інформації, цілодобову підтримку і оперативність в роботі. Використання індивідуального підходу дозволяє заощадить 60% Вашого ІТ-бюджету.

 • Говоримо з клієнтами на одній мові.
 • У разі збою ми зможемо швидко прибути на місце.
 • Спілкування через пошту, телефон і месенджери (Viber, Skype, WhatsApp).
 • Ви платите тільки за потрібний Вам перелік опцій обслуговування .
 • Якщо Ви залишилися незадоволені - можете не платити.

Компанія ROBOT надає професійні послуги, серед яких ІТ-аутсорсинг. Пропонується якісне вирішення проблем, що виникають в інформаційно-технічній сфері, а саме: налагодження комп’ютерного обладнання, локальних мереж та програм. Виконуємо обслуговування серверів, налаштування, конфігурування різноманітних систем контролю та управління тощо в ІТ-сфері. Регіон пропозиції послуг – це Київ та інші міста України, як у нашому офісі, так і з виїздом на підприємство клієнта.


Плюси ІТ-аутсорсингу

До загальних плюсів ІТ-аутсорсингу від професіоналів можна віднести:

 1. 1) Експертизу. Майстри оперативно діагностують проблему, ліквідують її, налагодять безперебійну роботу.

 2. 2) Конфіденційність та збереження інформації. Спеціалісти ніколи нікому не передають дані про клієнтів.

 3. 3) Економічність. В порівнянні з утриманням штату програмістів довіритися компанії професіоналів, які будуть приходить при необхідності, набагато дешевше.

 4. 4) Ніяких прихованих витрат не існує. Клієнту не потрібно ні за що доплачувати. Все прописано в договорі, який підписують обидві сторони, якщо планують співробітництво.


Що входить в ІТ-послуги компанії?

Майже для будь-якої сучасної організації ІТ-послуги є обов’язковими. Без них неможливо належним чином організувати робочий процес, а деякі питання без ІТ-сфери взагалі не вирішити. До загальних послуг ІТ-сфери відносять наступні:
 1. 1) ІТ-аутсорсинг, аутстаффінг і обслуговування комплексного типу. Для цього компанія ROBOT пропонує довіритися кваліфікованим та сертифікованим спеціалістам, які виконають всі послуги у сфері ІТ на високому рівні. Це –програмісти, системні адміністратори, лінійний персонал, ІТ топ-менеджери та інші працівники. А також одна з наших послуг – надання спеціалістів для створення проєктів у ІТ-сфері.

 2. 2) ІТ-аудит інфраструктури, а саме технічного документообороту, схеми розташування устаткування, конфігурації забезпечення апаратами та програмами. Також спеціаліст здійснить якісний аналіз усіх сфер для належної робочої безпеки. Стратегія необхідного ІТ-аудиту встановлюється індивідуально залежно від вказаних цілей та задач, а також інших факторів.

 3. 3) Модернізація або upgrade ІТ-сфери компанії. Багато сучасних фірм потребує оптимізації ІТ-інфраструктури, яка є в даний момент. Про це свідчать помилки та перебої в роботі, неможливість гарного та якісного виконання поставлених задач і т. д. Для цього компанія ROBOT проводить модернізацію: заміну окремих компонентів, встановлення додаткових серверів, оновлення або створення нових баз даних, розширення ІТ-інфраструктури тощо.

 4. 4) Технічна підтримка. Вона може бути пасивною та активною відносно обладнання мережі. Також діє технічна підтримка серверного устаткування та розробка інструкцій для користувачів.

 5. 5) Системне адміністрування на місці та відстані. Це процес контролю локальних мереж, серверного устаткування, баз даних. Гарна новина – робота може здійснюватися не лише на місці, але й віддалено. Останнє можливо для 80% завдань, які можуть виникати.

 6. 6) Оптимізація або заміна ПЗ. Наші спеціалісти виконають підбір ПЗ, а також ноутбуків та будь-яких інших девайсів і гаджетів, проведуть їх налаштування тощо, аби вони могли працювати так, щоб вирішувати завдання організації.

 7. 7) Автоматизація підприємства. Це насамперед автоматизація відділу бухгалтерії, яка користується програмою 1С. А також ми можемо запропонувати вам розробку методів автоматизації відносно сучасних CRM та ERM-систем.

 8. 8) Документування, резервування даних. Тобто розробка загальної професійної системи, яка допоможе убезпечити зберігання даних з метою можливого відновлення усієї ІТ-системи, наприклад, внаслідок її збою.


Яка ціна та що ви можете отримати при співпраці з нами?

У нас діють декілька різних пакетів послуг, які ми представляємо своїм клієнтам. Список залежить від потреб кожної компанії окремо. Тобто те, що потрібно тій чи іншій організації, вирішується індивідуально. В результаті ціна може відрізнятися. На розрахунок впливає масштабність робіт та кількість потрібних виїздів нашого майстра. У вартість також входить будь-яка кількість консультацій в телефонному режимі.


Сучасний ІТ-аутсорсинг від лідера галузі компанії ROBOT та інші IT-послуги – це гарна можливість для вас вирішити одразу декілька проблем в ІТ-інфраструктурі організації. При цьому зовсім не обов’язково мати штатного спеціаліста. Достатньо віддати перевагу тому, який буде приходити при необхідності, або вибрати послуги з абонентського обслуговування (постійно). При виборі будь-якого варіанту ви напевне залишитеся задоволені запропонованою ціною та вигідними умовами співпраці загалом. Телефонуйте нашим менеджерам прямо зараз, щоб отримати кваліфіковану консультацію або відповіді на свої питання.Детальніше

Обслуговування комп’ютерів на дому і в офісі проводиться грамотними співробітниками нашої фірми. Ми можемо провести ремонт техніки, ноутбуків, виконати установку і налаштування будь-якого програмного забезпечення, розібратися з функціонуванням мережі інтернет, встановити драйвери, запрограмувати елементи обладнання та багато іншого. Довіряючи нам, ви отримуєте професійне обслуговування з наданням гарантій на всі проведені заходи і за нормальними розцінками. Вибирайте кращих майстрів, щоб ваша комп’ютерна техніка працювала повноцінно і безперебійно!

Часті питання FAQ:

Вартість ІТ підтримки 1ПК – 199 грн, сервера 749 грн в місяць. В обслуговування входить резервне копіювання даних, антивірусний захист і необмежена підтримка користувачів.

95% всіх проблем вирішуються з використанням віддаленого доступу за 5-15 хвилин.

Якщо проблему не можна вирішити віддалено, адміністратор виїжджає до Вас для вирішення проблеми на місці. В середньому виїзд здійснюється за 1-2 години.

Необмежена підтримка користувачів, необмежену кількість виїздів в офіс поки проблема не буде вирішена. Ми працюємо на результат.