ЗБИРАННЯ КОМП'ЮТЕРА НА ЗАМОВЛЕННЯ

Доставка і установка ПО в подарунок, збирання від 499 грн!

0
років досвіду
0
зібраних ПК
0
роки гарантії

ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

Доставка і установка ПО в подарунок!

ВАРІАНТИ ЗБОРКИ ПК

Виберіть найбільш підходящу вам конфігурацію комп'ютера

Ігровий комп'ютер:

 • Основний параметр ігровий станції - це відеокарта (GPU), а також тактова частота і кількість ядер процесора (CPU), важливу роль в отриманні задоволення від ігрового процесу відіграє професійна ігрова миша, хороші навушники, широкоформатний монітор. У ультра ігрових станціях встановлюються кілька паралельно працюють типових відеокарт.

Безшумний:

 • Збирається з тихих комплектуючих, перевага надається якісним низькообертовий 14 см кулерам, а також комплектуючих з пасивним охолодженням, що дозволяє скоротити рівень шуму до мінімуму. Важливим елементом безшумного комп'ютера є монолітний корпус зі звукоізоляцією.

Компактний:

 • Збирається на основі маленького корпусу Mini-ITX з використанням міні комплектуючих. Компактний системний блок може по потужності не поступатися своїм повнорозмірним побратимам.

Для роботи з відео і фото:

 • Основний упор робиться на процесор з максимальною кількістю ядер (максимальної багатопоточність розрахунків) і відеокарту з високою пропускною здатністю. Для роботи з графікою дуже важливий монітор з правильним відображенням відтінків і кольорів.

Офісний комп'ютер:

 • Низька ціна і задовільна продуктивність - це основні параметри при виборі офісного комп'ютера. Використання бюджетних, що вийшли з моди комплектуючих дозволяє збирати разюче продуктивні і недорогі ПК.

Сервер:

 • Оскільки від сервера залежить робота всієї it-структури, на чільному місці стоїть надійність і потужність. У сервері передбачається використання паралельно працюють вінчестерів (RAID) з можливістю гарячої заміни, декількох серверних процесорів, величезної кількості оперативної пам'яті (головні параметри в обслуговуванні сервера).

ЧОМУ СКЛАДАННЯ ПК ВАРТО ЗАМОВИТИ У НАС

Готові системні блоки дорожче ніж зібрані самостійно, до того ж дуже часто їх збирають із застарілих і неліквідних комплектуючих для вирішення середньостатистичних завдань. Ми зберемо Вам індивідуальний системний блок максимально націлений на вирішення Ваших потреб у ідеальному співвідношенні вартість \ продуктивність.

 • Доставка і встановлення ПО.
 • Комплекс: збирання, тестування, доставка.
 • Досвідчені сертифіковані майстри
 • До 3-х років гарантії на комплектуючі та збірку.
 • Низькі ціни на комплектуючі

Збірка комп'ютера на замовлення

Збірка комп'ютера на замовлення – популярна послуга від компанії ROBOT. Завдяки їй кожна людина зможе отримати потужний ПК для роботи або ігор. Підбір компонентів і комплектуючих потрібно довіряти досвідченим фахівцям. Збірка комп'ютера ціна, якість від компанії ROBOT – все це на вищому рівні. организации заказчика.

Що входить в послугу збірки?Збірка ПК – можливість отримати за прийнятними розцінками збалансований сучасний ПК із потрібними експлуатаційними характеристиками. Склад буде продуманий до дрібниць, щоб реалізувати завдання клієнта. Послуга є гарним рішенням як для початківців, так і просунутих користувачів ІТ-сфери.
Модернізація – додаткова можливість поліпшити потужність персональних комп'ютерів. Це може знадобитися з огляду на те, що сучасні програми вимагають серйозних ресурсів. Для вирішення поставлених завдань може знадобитися установка або заміна процесорів, звукових карт, відеокарт, жорстких дисків, блоків живлення, звукових карт, материнських плат, пам'яті, DVD/CD, мережевих карт.

Ціна складання ПК в складання ПК в Україні або проведення upgrade поточного комп'ютера залежить від технічних характеристик, завдань і вимог клієнта. За консультацією можна звернутися до фахівців компанії ROBOT для відповідей на всі свої питання. Звертайтеся до нас, щоб збірка ПК в Україні була проведена на вигідних умовах ..

Детальніше

Вам терміново потрібна допомога комп’ютерного майстра? Звертайтеся до нас! У нас працюють кращі майстри, які знають свою роботу від і до. Ми гарантуємо, що будь-який ремонт, робота з програмним забезпеченням, допомога в установці, налаштуванні мережі і багато іншого буде виконано в строго обумовлені терміни, якісно і надійно. Обслуговування комп’ютерів  ми виконуємо відповідно до технічного регламенту. Майстри беруться за роботу будь-якої складності, роблять її якісно, забезпечуючи подальшу безперебійну експлуатацію техніки відповідно до потреб клієнта.